CZ EN DE SP FR RU
Již od roku 1998

Překlady, soudní překlady, tlumočení

O společnosti I. T. C.

Společnost I.T.C.  Ing. Jan Žižka - překlady a tlumočení


byla založena roku 1998 a patří tak mezi nejstarší překladatelské agentury v Čechách. Od svého založení poskytuje komplexní překladatelské a tlumočnické služby firmám, institucím i soukromým osobám, a to jak v Čechách, tak v dalších 12 zemích světa. Kromě překladů všech evropských jazyků, provádíme také překlady jazyků zemí Dálného a Blízkého východu (korejština, čínština, hebrejština, arabština, perština).
 

Překladatelství a tlumočnictví je náším jediným oborem, kterému se plně věnujeme.
Za dobu naší dvacetileté činnosti jsme získali zkušenosti z mnoha vědních oborů. Můžete se na nás obrátit, pokud potřebujete jakýkoli typ překladu,
tlumočení nebo zajistit kvalitní tlumočnickou techniku. Překlady, které provádíme, jsou i velmi odborné texty z oboru přírodních věd, práva, stavebnictví,  ekonomiky,  medicíny i např. hydrogeologie. Překládali jsme i scénáře pro Barrandov. 
Provádíme i tzv. soudní (nebo také
úřední překlady), což jsou  překlady, které jsou opatřeny razítkem soudního tlumočníka.
Ty jsou nutné v případech, když překlad slouží jako doklad při jednání se soudy či státním aparátem (výpisy, rozsudky) či například školami (překlady diplomů) nebo k prokázání občanství (rodné listy atd). 

 

Garance kvality překladu

Jako jediná překladatelská kancelář v ČR jsme zveřejnili údaje o vzdělání a praxi našich překladatelú - tlumočníků a víte tedy, kdo pro vás pracuje.
Kancelář má dlouholeté zkušenosti s překlady právních a ekonomických textů, ale také s překlady textů z chemie, fyziky, medicíny - i s texty technickými z odvětví stavebnictví, strojírenství a výpočetní  techniky. 

 

Překladatelské kanceláře máme v Praze a Brně 

 

Naši klienti

Jsme rádi, že mezi naše klienty patří např. i společnosti CNN, Universita Karlova, VŠCHT, Česká spořitelna, Bosch,  ING Bank a ČVUT. Překladatelství a tlumočnictví je naším jediným oborem, kterému se plně věnujeme. Překládáme mnoho let pro IKEM (Institut experimentální medicíny), pro LF UK, pro Právnickou fakultu UK i pro firmu Strabag, ČVUT nebo Toyota.


Víme, že sebelepší překladatel nemůže být specialistou na všechny obory a snažíme se již při zadání překladu volit přkladatele či tlumočníka znalého problematiky a především se vždy snažíme konzultovat s klienty.


Budeme potěšeni, stanete-li se i Vy našimi klienty.     

Ing. Jan Žižka, BA (Hons)
Sokolská 31
Lékařský dům
Praha 2 

Ing. Jan Žižka - I.T.C.
IČO: 67908357


 

© ITC - Ing. Jan Žižka, IČ: 67908357, Sokolská 31, Lékařský dům, 120 00 Praha 2 | realizace 3nicom websolutions s.r.o.